Dołącz do nas

W naszej Szkole podchodzimy indywidualnie do każdego dziecka, za każdym razem wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania. Zakładamy, że każde dziecko samodzielnie kreuje swój plan rozwoju. Dzieci nie działają według kalendarza, oczekują odpowiedzi na swoje potrzeby w danej chwili. Tak mocno indywidualne podejście pozwala nam oderwać się od schematów utartych w regularnej szkole, nawet w przypadku edukacji domowej. To otwiera proces rekrutacji przez cały rok. Nie ograniczamy się do rozpoczynania zajęć we wrześniu. Do nas można dołączyć w każdym momencie. Zapraszamy.

O tym, czy jesteście jako rodzina gotowi dołączyć do nas decyduje indywidualna, wspólna rozmowa. Z przyjemnością odpowiemy na Wasze wszystkie pytania i wesprzemy w waszej drodze edukacji, jaką wybraliście.

882 048 961

szkola@wolnomi.org